23 Nisan Ulusal Egemenlik Ve Çocuk Bayramı İlçemizde Coşku İle Kutlandı.
 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı ve Türkiye Büyük Millet Meclisi'nin kuruluşunun 99’uncu yıldönümü kutlamaları Sayın Kaymakamımız Atilla Selami ABBAN’ın katıldığı tören ile Cumhuriyet Meydanı’nda başladı.
Törene; Sayın Kaymakamımız Atilla Selami ABBAN, 26. Dönem Tekirdağ Milletvekili Ayşe DOĞAN,3. Zırhlı Tugay Komutanı Tuğgeneral Ahmet ÖMERCİKLİ, Belediye Başkanı Vahap AKAY, Cumhuriyet Başsavcısı Bayram ÖRENCİ, siyasi parti ve sivil toplum kuruluşları temsilcileri ile daire müdürleri, öğrenciler, öğretmenler ve vatandaşlar katıldı.
İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü çelenginin Atatürk Anıtı’na sunulmasının ardından saygı duruşunda bulunuldu ve İstiklâl Marşımız okundu.
İstasyon Mahallesi 29 Ekim Spor Kompleksi Sentetik Çim Sahada Protokolün Şeref Tribününde yerini almasının ardından, Mehter takımının gösterisi ile devam etti. Günün anlam ve önemini belirten konuşma, İlçe Milli Eğitim Müdürü Hüseyin GÜMÜŞ tarafından yapıldı.  Şiirler okundu ve öğrenciler tarafından hazırlanan görsel şölen tören alanında coşku ile icra edildi.23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kapsamında okullarda düzenlenen etkinliklerde dereceye giren öğrencilere ödülleri verilerek tören sona erdi.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Türkiye Cumhuriyeti Çerkezköy Kaymakamlığı
Tel:0282 726 79 80 Fax: 0282 726 79 81