İlçemizde 24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısıyla tören yapıldı.
 
        Cumhuriyet Meydanında düzenlenen törende İlçe Milli Eğitim Müdürü Hüseyin Gümüş tarafından Atatürk Anıtı'na çelenk bırakıldı. Saygı duruşu ve İstiklal Marşı'nın okunmasının ardından Çerkezköy Halk Eğitim Konferans salonunda' ki törene geçildi.
        Tören, Saygı duruşu ve İstiklal Marşının okunmasıyla başladı. Programa, Kaymakamımız Sayın Atilla Selami ABBAN, Tugay  Komutanı Tuğgeneral Ahmet ÖMERCİKLİ,  İlçe Belediye Başkanı Vahap Akay, Cumhuriyet Başsavcısı Bayram Örenci  İlçe Milli Eğitim Müdürü Hüseyin Gümüş, Kurum Amirleri, okul müdürleri, öğretmenler ve öğrenciler katıldı.
          İlçe Milli Eğitim Müdürü Hüseyin Gümüş  günün anlam ve önemini belirten konuşmasının ardından Ticaret ve Sanayi Odası Anadolu Lisesinin  düzenlediği program izlendi.
         24 Kasım Öğretmenler Günü vesilesiyle İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünce öğrencilere yönelik düzenlenen resim, şiir ve kompozisyon yarışmalarında dereceye giren öğrencilere, ilçe protokolü tarafından ödülleri verildi. Emekli olan öğretmenlere Cumhuriyet Başsavcısı Bayram Örenci tarafından “Hizmet Şeref Belgelerinin” verilmesinin ardından tören sona erdi.
 
 
 
 
 
 
Türkiye Cumhuriyeti Çerkezköy Kaymakamlığı
Tel:0282 726 79 80 Fax: 0282 726 79 81