Sayın Kaymakamımız Atilla Selami ABBAN Çerkezköy Ticaret ve Sanayi Odası yönetim kurulu başkanı Süleyman Kozuva ve Yönetim Kurulu Üyelerini Makamında kabul etti.  
        Çerkezköy Ticaret ve Sanayi Odası öncülüğünde bu yıl 2.’si gerçekleştirilecek olan Endüstriyel Fuarı, 10-12 Ekim tarihleri arasında  (Kapalı Sebze Pazar Yeri) gerçekleştirilecek.
       Konu ile ilgili açıklama yapan Çerkezköy Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Süleyman Kovuza:’’ Bilindiği gibi 1yıl önce ilk kez düzenlediğimiz Endüstriyel Fuarı’nın bu yıl 10-12 Ekim tarihleri arasında Kapalı Sebze Pazarı Yeri’nde 2.’si ni düzenleyeceğiz. Bu tür fuarlar, günümüz piyasa koşullarında üretici ve tüketici ile alıcı ve satıcıyı birbiriyle buluşturan önemli bir aktivite merkezidir. Daha önce 1.sini düzenlediğimiz Endüstriyel Fuarımız konusunda işadamlarımızdan ve vatandaşlarımızdan çok olumlu tepkiler aldık. Gerçekten de günümüz koşullarında pek çok firmanın karşı karşıya kaldığı sorunlardan biri de üretici ve tüketicinin sınırlı koşullarda iletişim kurabilmesidir. Düzenlemiş olduğumuz bu fuarlarla giderek zorlaşan rekabet koşulları içerisinde bir yandan üretim teknolojilerini geliştirmek ve diğer yandan da mevcut ve yeni müşterilerine ulaşmak isteyen üreticilerimizi,  vatandaşlarımızla buluşturuyoruz” dedi. Sayın Kaymakamımız Atilla Selami ABBAN’ın açılışa teşriflerinden dolayı onur duyacaklarını ifade etti.
         Sayın Kaymakamımız Atilla Selami ABBAN, fuarın bölge ve ülke ekonomisine önemli katkısının olacağını ifade ederek ziyaretten duyduğu memnuniyeti belirtti. Çerkezköy Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Süleyman Kovuza ve Yönetim Kurulu üyelerine teşekkür etti ve hatıra fotoğrafı çektirdi.
 
 
 
 
 
 
 
 
Türkiye Cumhuriyeti Çerkezköy Kaymakamlığı
Tel:0282 726 79 80 Fax: 0282 726 79 81