SAYIN TEKİRDAĞ VALİSİ MEHMET CEYLAN ÇERKEZKÖY MAHALLE MUHTARLARI VE KURUM AMİRLERİYLE BULUŞTU.
   Muhtarların şikâyet, talep ve önerilerini dinlemek üzere düzenli olarak muhtarlarla buluşan Tekirdağ Valisi Mehmet CEYLAN bu kapsamda Çerkezköy ilçesi mahalle muhtarlarıyla bir araya geldi.
  Sayın Tekirdağ Valisi Mehmet CEYLAN Başkanlığında Çerkezköy Kaymakamlığı toplantı salonunda düzenlenen toplantıya; Sayın Çerkezköy Kaymakamı Atilla Selami ABBAN, İlçe Jandarma Komutanı Volkan TORUN, İlçe Emniyet Müdürü Murat SEVGİ, İlçe Sosyal Yardımlaşma Vakfı Müdürü ve mahalle muhtarları katıldı.
  Sayın Tekirdağ Valisi Mehmet CEYLAN; toplantı başlangıcında yaptığı konuşmada hızlı, etkin, kaliteli hizmet sunmak, sunulan hizmetlerde vatandaş memnuniyeti yaratmak için düzenli olarak muhtarlarla ilçelerde toplantılar yapıldığını belirtti.  
  Toplantıda muhtarlar sorun, talep ve ihtiyaçlarını belirttiler, mahalleleri ile ilgili sorun ve taleplerini doğrudan ilgili kurumlara aktarma fırsatını sunduğu için Sayın Tekirdağ Valisi Mehmet CEYLAN’a teşekkür ettiler.
  Toplantı sonunda muhtarların tüm taleplerinin değerlendirileceğini belirten Sayın Tekirdağ Valisi Mehmet CEYLAN, muhtarlara görevlerinde başarı ve kolaylıklar diledi.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Türkiye Cumhuriyeti Çerkezköy Kaymakamlığı
Tel:0282 726 79 80 Fax: 0282 726 79 81