ÇERKEZKÖY’DE “OKUL GÜVENLİĞİ “TOPLANTISI YAPILDI
 
     Çerkezköy’de, Sayın Tekirdağ Valisi Mehmet CEYLAN öğrenci, öğretmen ve velilerin daha güvenli ve huzurlu bir eğitim-öğretim geçirmelerini sağlamak amacıyla "Okul Güvenliği" toplantısı yaptı.

    Çerkezköy Halk Eğitim Toplantı Salonunda gerçekleştirilen toplantıya  Sayın Tekirdağ Valisi Mehmet Ceylan, Vali Yardımcısı Abdullah Kalkan, Sayın Çerkezköy Kaymakamı Atilla Selami Abban , İl Emniyet Müdürü Mustafa Aydın, İl Jandarma Komutanı J. Alb. Şahin Karakaş, İl Milli Eğitim Müdürü Yardımcısı Fuat Asım Arvas, İlçe emniyet, jandarma, milli eğitim ve okul müdürleri okul aile birliği başkanları    katıldı.

    2018-2019 Eğitim-Öğretim yılında Çerkezköy’de öğrenci, öğretmen ve velilerin daha güvenli ve huzurlu bir eğitim-öğretim geçirmelerini sağlamak amacıyla okullar ile yakın çevrelerinde alınacak tedbirler görüşüldü. Toplantıda ilçede yoğun şekilde sürdürülen uyuşturucu ve bağımlılıkla mücadelede okul çevrelerinde alınan önlemlerin kararlılıkla uygulanmaya devam edilmesi, öğrencilerin kötü alışkanlıklardan uzaklaştırılarak ruh ve beden sağlıklarının korunması için yapılması gerekenler ele alındı.
 
 
 
 
 
 
 
 
Türkiye Cumhuriyeti Çerkezköy Kaymakamlığı
Tel:0282 726 79 80 Fax: 0282 726 79 81